Tel/Fax: (24) 235 08 88

GSM: 788 90 30 90

Email: biuro@sanitel.pl

> Wyprzedaze

Wyprzedaże

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, przedstawiamy Państwu atrakcyjne oferty promocyjne na wybrane sprzęty sanitarne – zakup umywalek, wanien i kabin prysznicowych. Sprzedajemy też kompakty WC, meble łazienkowe i inne elementy wyposażenia.

Z naszymi promocjami w każdej chwili mogą się Państwo zapoznać także w naszym sklepie stacjonarnym.

PROMOCJA

KABINA LONDON PDD 90X90 + BRODZIK 1000 ZŁ


Kabinę charakteryzuje masywna, aluminiowa konstrukcja, która idealnie komponuje się w pomieszczeniach o industrialnym, designerskim wyglądzie. Każdy element wykończeniowy kabiny jest metalowy! Masywności dodają hartowane, zawierające specjalną ochronną powłokę KLARGLAS, przezroczyste, 6 mm szyby. Dwie na stałe mocowane do aluminiowych, chromowanych profili i dwie w dwuczęściowych drzwiach, które przesuwają się do wewnątrz - dzięki czemu, podczas otwierania, nie zajmują dodatkowego miejsca w łazience. 
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

KABINA PARIS KDJ 90X90 + BRODZIK - 1200 ZŁ

Jak przystało na serię sygnowaną mianem światowej stolicy mody - kabina ta jest stylowa i elegancka. Precyzyjnie wykonana pod każdym względem. Na transpa- rentnych przeszkleniach ze specjalną powłoką ochronną KLARGLAS, widać tylko osadzone stylowe zawiasy oraz masywne, chromowane uchwyty do drzwi. Kabina idealna do zamonto- wania nie tylko w sypialni. Podniesie również estetykę zarówno małej, jak i średniej wielkości łazienki. Szczególną uwagę zwraca także rozmiar, bo aż 1950 mm wysokości! Kabinę można bowiem osadzać zarówno na brodziku, jak i bezpośrednio na podłodze... 

 


 

 

 

 

 

Nasi partnerzy

Partnerzy - logo
Partnerzy - logo - 1
Partnerzy - logo - 2
Partnerzy - logo - 3
Partnerzy - logo - 4
Partnerzy - logo - 5
Partnerzy - logo - 6
Partnerzy - logo - 7
Partnerzy - logo - 8
Partnerzy - logo - 9
Partnerzy - logo - 10
Partnerzy - logo - 11
Partnerzy - logo - 12
Partnerzy - logo - 13
Partnerzy - logo - 14